Donati


Clasament detaliat: sezonul 2021/2022 - Seniori, Divizia B, Seria Sud

  • 23 ноя, 17:11

* Notă: meciurile disputate pe teren propriu sunt marcate cu punct.



Programul meciurilor


# Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa 1
1 14.08.2021 FC Slobozia Mare - FC Congaz 4 - 1 Slobozia Mare, Slobozia Mare stadion sătesc 18:00
2 14.08.2021 CSF Cricova - FC Stăuceni 1 - 0 Cricova, Cricova teren sintetic 18:00
3 14.08.2021 FC Socol - CSCT Saksan 0 - 2 Copceac, Copceac, stadionul sătesc 18:00
4 14.08.2021 Maiak - CF Oguzsport 1 - 2 Chirsova, Chirsova stadionul sătesc 18:00
5 14.08.2021 CS Atletic - FC Văsieni 2 - 3 Lozova, Stadionul Lozova 19:00
Etapa 2
6 21.08.2021 FC Stăuceni - Dinamo Plus 8 - 1 Stăuceni, CS Olimp 17:00
7 21.08.2021 FC Slobozia Mare - CSF Cricova 3 - 0 Slobozia Mare, stadionul sătesc 17:00
8 21.08.2021 FC Congaz - CF Oguzsport 2 - 0 Congaz, Congaz stadionul sătesc 17:00
9 21.08.2021 FC Văsieni - Maiak 7 - 0 Văsieni, stadionul sătesc 17:00
10 21.08.2021 CSCT Saksan - CS Atletic 4 - 0 Ceadîr-Lunga. Ceadîr Lunga, ST. Orășenesc t.s 17:00
11 21.08.2021 FC Cimișlia - FC Socol 0 - 3 Cimișlia, stadionul orășenesc 17:00
Etapa 3
12 28.08.2021 Dinamo Plus - FC Slobozia Mare 2 - 3 Chișinău, stadionul Dinamo 17:00
13 28.08.2021 CSF Cricova - FC Congaz 4 - 3 Cricova, Cricova teren sintetic 17:00
14 28.08.2021 FC Socol - FC Stăuceni 0 - 1 Copceac, Copceac, stadionul sătesc 17:00
15 28.08.2021 Maiak - CSCT Saksan 1 - 1 Chirsova, Chirsova stadionul sătesc 17:00
16 28.08.2021 CF Oguzsport - FC Văsieni 0 - 3 Ceadîr Lunga, st. Orășenesc t.s 17:00
17 28.08.2021 CS Atletic - FC Cimișlia 1 - 0 Lozova, Stadionul Lozova 19:00
Etapa 4
18 04.09.2021 FC Cimișlia - Maiak 7 - 2 Cimișlia, stadionul orășenesc 17:00
19 04.09.2021 FC Stăuceni - CS Atletic 0 - 2 Stăuceni, CS Olimp 17:00
20 04.09.2021 FC Slobozia Mare - FC Socol 1 - 0 Slobozia Mare, Slobozia Mare stadion sătesc 17:00
21 04.09.2021 CSF Cricova - Dinamo Plus 5 - 0 Cricova, teren sintetic 17:00
22 04.09.2021 FC Congaz - FC Văsieni 1 - 3 Congaz, Congaz stadionul sătesc 17:00
23 04.09.2021 CSCT Saksan - CF Oguzsport 3 - 3 Ceadîr-Lunga. Ceadîr Lunga, ST. Orășenesc t.s 17:00
Etapa 5
24 11.09.2021 FC Socol - CSF Cricova 0 - 2 Copceac, Copceac, stadionul sătesc 17:00
25 11.09.2021 CS Atletic - FC Slobozia Mare 3 - 1 Lozova, Stadionul Lozova 17:00
26 11.09.2021 Maiak - FC Stăuceni 1 - 4 Chirsova, Chirsova stadionul sătesc 17:00
27 11.09.2021 CF Oguzsport - FC Cimișlia 1 - 2 Ceadîr-Lunga. Ceadîr Lunga, ST. Orășenesc t.s 17:00
28 11.09.2021 FC Văsieni - CSCT Saksan 1 - 0 Văsieni, stadionul sătesc 17:00
29 11.09.2021 Dinamo Plus - FC Congaz 2 - 5 Ghidighici 17:00
Etapa 6
30 18.09.2021 FC Congaz - CSCT Saksan 4 - 1 Congaz, Congaz stadionul sătesc 16:00
31 18.09.2021 FC Cimișlia - FC Văsieni 1 - 1 Cimișlia, stadionul orășenesc 16:00
32 18.09.2021 Dinamo Plus - FC Socol 2 - 5 Ghidighici, stadionul sătesc 16:00
33 18.09.2021 FC Stăuceni - CF Oguzsport 4 - 3 Stăuceni, CS Olimp 16:00
34 18.09.2021 FC Slobozia Mare - Maiak 3 - 1 Slobozia Mare, Slobozia Mare stadion sătesc 16:00
35 18.09.2021 CSF Cricova - CS Atletic 0 - 0 Cricova, Cricova teren sintetic 16:00
Etapa 7
36 25.09.2021 CS Atletic - Dinamo Plus 13 - 0 Lozova, stadionul Nicolae Simatoc 16:00
37 25.09.2021 FC Socol - FC Congaz 1 - 2 Copceac, stadionul sătesc 16:00
38 25.09.2021 Maiak - CSF Cricova 1 - 3 Chirsova, Chirsova stadionul sătesc 16:00
39 25.09.2021 CF Oguzsport - FC Slobozia Mare 2 - 1 Selemet, st.sătesc 16:00
40 25.09.2021 FC Văsieni - FC Stăuceni 3 - 2 Văsieni, stadionul sătesc 16:00
41 25.09.2021 CSCT Saksan - FC Cimișlia 1 - 0 Ceadîr-Lunga. Ceadîr Lunga, ST. Orășenesc t.s 16:00
Etapa 8
42 02.10.2021 Dinamo Plus - Maiak 0 - 8 Ghidighici, st.sătesc 15:00
43 02.10.2021 FC Congaz - FC Cimișlia 1 - 4 Congaz, Congaz stadionul sătesc 15:00
44 02.10.2021 FC Stăuceni - CSCT Saksan 5 - 1 Stăuceni, CS Olimp 15:00
45 02.10.2021 FC Slobozia Mare - FC Văsieni 1 - 0 Slobozia Mare, Slobozia Mare stadion sătesc 15:00
46 02.10.2021 CSF Cricova - CF Oguzsport 3 - 0 Cricova, Cricova teren sintetic 15:00
47 02.10.2021 FC Socol - CS Atletic 1 - 1 Copceac, Copceac, stadionul sătesc 15:00
Etapa 9
48 09.10.2021 CF Oguzsport - Dinamo Plus 7 - 1 Selemet, st.sătesc 15:00
49 09.10.2021 Maiak - FC Socol 1 - 0 Chirsova, Chirsova stadionul sătesc 15:00
50 09.10.2021 FC Văsieni - CSF Cricova 6 - 1 Văsieni, stadionul sătesc 15:00
51 09.10.2021 CSCT Saksan - FC Slobozia Mare 5 - 1 Ceadîr-Lunga. Ceadîr Lunga, ST. Orășenesc t.s 15:00
52 09.10.2021 FC Cimișlia - FC Stăuceni 1 - 2 Cimișlia, stadionul orășenesc 15:00
53 09.10.2021 CS Atletic - FC Congaz 3 - 0 Lozova, stadionul Nicolae Simatoc 15:00
Etapa 10
54 16.10.2021 Dinamo Plus - FC Văsieni 1 - 9 Ghidighici, st.sătesc 15:00
55 16.10.2021 FC Congaz - FC Stăuceni 0 - 1 Congaz, stadionul sătesc 15:00
56 16.10.2021 FC Slobozia Mare - FC Cimișlia 5 - 2 Slobozia Mare, stadionul sătesc 15:00
57 16.10.2021 CSF Cricova - CSCT Saksan 4 - 0 Cricova, teren sintetic 15:00
58 16.10.2021 FC Socol - CF Oguzsport 0 - 3 Copceac, stadionul sătesc 15:00
59 16.10.2021 CS Atletic - Maiak 7 - 2 Lozova, stadionul sătesc 15:00
Etapa 11
60 23.10.2021 CSCT Saksan - Dinamo Plus 11 - 0 Ceadîr-Lunga, stadionul orășenesc 15:00
61 23.10.2021 CS Atletic - CF Oguzsport 4 - 1 Lozova, st.Nicolae Simatoc 15:00
62 23.10.2021 Maiak - FC Congaz 2 - 2 Chirsova, stadionul sătesc 15:00
63 23.10.2021 FC Văsieni - FC Socol 5 - 0 Văsieni, stadionul sătesc 15:00
64 23.10.2021 FC Cimișlia - CSF Cricova 0 - 0 Cimișlia, stadionul orășenesc 15:00
65 23.10.2021 FC Stăuceni - FC Slobozia Mare 2 - 0 Stăuceni, CS Olimp 15:00
Etapa 12
66 30.10.2021 FC Cimișlia - Dinamo Plus 8 - 0 Cimișlia, stadionul orășenesc 14:00
67 30.10.2021 FC Congaz - FC Slobozia Mare 0 - 2 Congaz, stadionul sătesc 14:00
68 30.10.2021 CSCT Saksan - FC Socol 5 - 0 Ceadîr-Lunga, stadionul orășenesc 14:00
69 30.10.2021 FC Văsieni - CS Atletic 3 - 0 Văsieni, stadionul sătesc 14:00
70 30.10.2021 CF Oguzsport - Maiak 6 - 5 Selemet, st.sătesc 14:00
Etapa 13
71 06.11.2021 Maiak - FC Văsieni 0 - 3 Chirsova, stadionul sătesc 13:00
72 06.11.2021 CS Atletic - CSCT Saksan 1 - 4 Lozova, stadionul sătesc 13:00
73 06.11.2021 FC Socol - FC Cimișlia 2 - 1 Copceac, stadionul sătesc 13:00
74 06.11.2021 CSF Cricova - FC Slobozia Mare 1 - 1 Cricova, teren sintetic 13:00
75 06.11.2021 Dinamo Plus - FC Stăuceni 0 - 3 Ghidighici, st.sătesc 13:00
76 06.11.2021 CF Oguzsport - FC Congaz 2 - 4 st. Orășenesc, Ceadîr-Lunga 13:30
Etapa 14
77 13.11.2021 FC Congaz - CSF Cricova 0 - 2 Congaz, stadionul sătesc 13:00
78 13.11.2021 FC Stăuceni - FC Socol 7 - 2 Stăuceni, CS Olimp 13:00
79 13.11.2021 FC Cimișlia - CS Atletic 2 - 2 Cimișlia, stadionul orășenesc 13:00
80 13.11.2021 CSCT Saksan - Maiak 6 - 4 Ceadîr-Lunga, stadionul orășenesc 13:00
81 13.11.2021 FC Văsieni - CF Oguzsport 2 - 2 Văsieni, stadionul sătesc 13:00
82 13.11.2021 FC Slobozia Mare - Dinamo Plus 12 - 1 Slobozia Mare, stadionul sătesc 13:00
Etapa 1
83 20.11.2021 Dinamo Plus - FC Cimișlia 2 - 4 Stadionul sătesc Ghidighici 13:00
Etapa 12
84 20.11.2021 FC Stăuceni - CSF Cricova 3 - 0 Stăuceni, CS Olimp 13:00
Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Sezonul 2021/2022
  • DB
  • DA-13
  • DA-11
  • DB-15
    Divizia B - Sud


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat



    Marcatorii Echipei

    L Jucător Goluri
    1 Lozovanu Ion 8
    2 Prodan Dumitru 7
    2 Maxim Danilov 7
    4 Ion Gîrlean 5
    5 Oleg Șișchin 3
    5 Marius Condruc 3
    7 Crasilov Sergiu 2
    8 Goțonoaga Andrei 1
    8 Prodan Stanislav 1
    8 Tudor Șpac 1
    Autogol 1

 
    Under13


    Clasament


    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Baciu Victor 8
    2 Sizov Nichita 3
    2 Cașcei Victor 3
    4 Uscatu Alex 2
    4 Barac Marius 2
    6 Enache Mihai 1
    6 Postolachi Octavian 1
    6 Sorochin Daniel 1
    6 Guţan Răzvan 1
    6 Mîndru Alex 1

 
    Under11


    Clasament



    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Postolachi Octavian 24
    2 Luca Cobileanschi 11
    3 Bugaescu Daniel 10
    4 Sărbu Fabian 5
    5 Diseatnic Bogdan 4
    6 Iorga Lucian 3
    6 Leahu Emilian 3
    6 Prohorovici Vlad 3
    6 Grosu Bogdan 3
    6 Cozmulici Victoria 3
    11 Tinerelu Oleg 1
    11 Miron Cosmin 1
    Autogol 1

 
    Under15


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Tumuruc Alex 5
    2 Diaconu Arian 4
    3 Croitor Adriano 1
    3 Sinitaru Catalin 1

 
Top News
În rețea
  • Facebook
  • Youtube
Top News