Donati


Clasament detaliat: sezonul 2021/2022 - U13, Divizia A

  • 23 ноя, 16:54

* Notă: meciurile disputate pe teren propriu sunt marcate cu punct.



Programul meciurilor


         Data                 Echipele Scorul       Terenul               Ora

Etapa I

112.09.2021CS Atletic Strășeni - Dacia-Buiucani 2    4-0s.Lozova 13:00
211.09.2021CS Getica - Zimbru 2 1-0Zimbru 16:00
307.10.2021SMART - CS Fulger 1-2Mileștii Mici 16:00
411.09.2021CSF Măgdăcești - CFSS Orhei 4-0Ratuș 10:00
511.09.2021Real Succes - CS Juniorul Chișinău 0-1Real Succes 09:00
6 FC Regal - liberă   

Etapa II

7 18.09.2021Dacia-Buiucani 2 - CS Getica 1-0Joma Arena12:00
819.09.2021Zimbru 2 - SMART 5-1Zimbru12:00
919.09.2021CS Fulger - CSF Măgdăcești 0-3Ialoveni10:00
1018.09.2021Milsami-CFSS Orhei - Real Succes 4-0CSR Orhei10:30
1117.09.2021CS Juniorul Chișinău - FC Regal 4-0Stăuceni 15:30
12 CS Atletic Strășeni - liberă   

Etapa III

13 25.09.2021CS Getica - CS Atletic Strășeni 0-2Zimbru 11:30
14 26.09.2021SMART - Dacia-Buiucani 2 0-4Mileștii Mici 10:00
15 24.09.2021CSF Măgdăcești - Zimbru 2 2-4Ratuș 16:30
16 26.09.2021Real Succes - CS Fulger 1-2Real Succes 09:00
17 25.09.2021FC Regal - Milsami-CFSS Orhei 1-0c.sp. Ghidighici 12:00
18 CS Juniorul Chișinău - liberă   

Etapa IV

19 03.10.2021CS Atletic Strășeni - SMART 2-0s.Lozova10:00
2001.10.2021Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești 3-0Ratuș16:30
2103.10.2021Zimbru 2 - Real Succes 3-1Zimbru11:00
2203.10.2021CS Fulger - FC Regal 1-0Ialoveni10:00
2303.10.2021Milsami-CFSS Orhei - CS Juniorul Chișinău 1-2CSR Orhei10:00
24 CS Getica - liberă   

Etapa V

25 10.10.2021SMART - CS Getica 1-3Mileștii Mici09:00
26  08.10.2021CSF Măgdăcești - CS Atletic Strășeni 0-0Ratuș 16:00
27  09.10.2021Real Succes - Dacia-Buiucani 2 0-2Real Succes 09:00
28  10.10.2021FC Regal - Zimbru 2 2-2c.sp. Ghidighici 10:00
29  10.10.2021CS Juniorul Chișinău - CS Fulger 1-1Stăuceni sint. 10:00
30 Milsami-CFSS Orhei - liberă   

Etapa VI

31 17.10.2021CS Getica - CSF Măgdăcești 1-0Zimbru10:00
3217.10.2021CS Atletic Strășeni - Real Succes 4-0s.Lozova12:00
3314.10.2021Dacia-Buiucani 2 - FC Regal 2-2Joma Arena10:00
3414.10.2021Zimbru 2 - CS Juniorul Chișinău 0-2Zimbru13:30
3517.10.2021CS Fulger - Milsami-CFSS Orhei 2-3Ialoveni14:00
36 SMART - liberă   

Etapa VII

37 22.10.2021CSF Măgdăcești - SMART 1-0Ratuș16:30
3824.10.2021Real Succes - CS Getica 0-1Real Succes12:00
3927.10.2021FC Regal - CS Atletic Strășeni 0-4c.sp. Ghidighici15:00
4024.10.2021CS Juniorul Chișinău - Dacia-Buiucani 2 0-3Stăuceni sint.11:30
4124.10.2021Milsami-CFSS Orhei - Zimbru 2 2-1CSR Orhei14:00
42 CS Fulger - liberă   

Etapa VIII

43 31.10.2021SMART - Real Succes 2-0Mileștii Mici10:00
4429.10.2021CS Getica - FC Regal 1-0Zimbru13:00
4528.10.2021CS Atletic Strășeni - CS Juniorul Chișinău 0-0s.Lozova11:00
4628.10.2021Dacia-Buiucani 2 - Milsami-CFSS Orhei 0-3Joma Arena13:00
4729.10.2021Zimbru 2 - CS Fulger 2-1Zimbru14:30
48 CSF Măgdăcești - liberă   

Etapa IX

49 27.10.2021Real Succes - CSF Măgdăcești 2-2Real Succes12:00
50 06.11.2021FC Regal - SMART 4-3c.sp. Ghidighici11:00
5104.11.2021CS Juniorul Chișinău - CS Getica 3-0Stăuceni sint.11:30
5206.11.2021Milsami-CFSS Orhei - CS Atletic Strășeni 1-1CSR Orhei11:00
5305.11.2021CS Fulger - Dacia-Buiucani 2 0-2Ialoveni14:30
54 Zimbru 2 - liberă   

Etapa X

55 11.11.2021CSF Măgdăcești - FC Regal 2-0Ratuș15:15
5614.11.2021SMART - CS Juniorul Chișinău 0-2Mileștii Mici10:00
5713.11.2021CS Getica - Milsami-CFSS Orhei 1-1Zimbru13:00
5814.11.2021CS Atletic Strășeni - CS Fulger 4-0s.Lozova11:00
5913.11.2021Dacia-Buiucani 2 - Zimbru 2 2-0Joma Arena12:00
60 Real Succes - liberă   

Etapa XI

61 21.11.2021FC Regal - Real Succes 1-0Real Succes11:00
6221.11.2021CS Juniorul Chișinău - CSF Măgdăcești 1-1Stăuceni sint.10:00
6321.11.2021Milsami-CFSS Orhei - SMART 1-0CSR Orhei11:00
6421.11.2021CS Fulger - CS Getica 0-1Ialoveni14:00
6521.11.2021Zimbru - CS Atletic Strășeni 0-2Zimbru13:30
66 Dacia-Buiucani 2 - liberă   

Etapa XII

67 Dacia-Buiucani 2 - CS Atletic Strășeni Joma Arena 
68 Zimbru 2 - CS Getica Zimbru 
69 CS Fulger - SMART Ialoveni 
70 Milsami-CFSS Orhei - CSF Măgdăcești CSR Orhei 
71 CS Juniorul Chișinău - Real Succes Stăuceni sint. 
72 FC Regal - liberă   

Etapa XIII

73 CS Getica - Dacia-Buiucani 2 Zimbru 
74 SMART - Zimbru 2 Mileștii Mici 
75 CSF Măgdăcești - CS Fulger Ratuș 
76 Real Succes - Milsami-CFSS Orhei Real Succes 
77 FC Regal - CS Juniorul Chișinău c.sp. Ghidighici 
78 CS Atletic Strășeni - liberă   

Etapa XIV

79 CS Atletic Strășeni - CS Getica s.Lozova 
80 Dacia-Buiucani 2 - SMART Joma Arena 
81 Zimbru 2 - CSF Măgdăcești Zimbru 
82 CS Fulger - Real Succes Ialoveni 
83 Milsami-CFSS Orhei - FC Regal CSR Orhei 
84 CS Juniorul Chișinău - liberă   

Etapa XV

85 SMART - CS Atletic Strășeni Mileștii Mici 
86 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 Ratuș 
87 Real Succes - Zimbru 2 Real Succes 
88 FC Regal - CS Fulger c.sp. Ghidighici 
89 CS Juniorul Chișinău - Milsami-CFSS Orhei Stăuceni sint. 
90 CS Getica - liberă   

Etapa XVI

91 CS Getica - SMART Zimbru 
92 CS Atletic Strășeni - CSF Măgdăcești s.Lozova 
93 Dacia-Buiucani 2 - Real Succes Joma Arena 
94 Zimbru 2 - FC Regal Zimbru 
95 CS Fulger - CS Juniorul Chișinău Ialoveni 
96 Milsami-CFSS Orhei - liberă   

Etapa XVII

97 CSF Măgdăcești - CS Getica Ratuș 
98 Real Succes - CS Atletic Strășeni Real Succes 
99 FC Regal - Dacia-Buiucani 2 c.sp. Ghidighici 
100 CS Juniorul Chișinău - Zimbru 2 Stăuceni sint. 
101 Milsami-CFSS Orhei - CS Fulger CSR Orhei 
102 SMART - liberă   

Etapa XVIII

103 SMART - CSF Măgdăcești Mileștii Mici 
104 CS Getica - Real Succes Zimbru 
105 CS Atletic Strășeni - FC Regal s.Lozova 
106 Dacia-Buiucani 2 - CS Juniorul Chișinău Joma Arena 
107 Zimbru 2 - Milsami-CFSS Orhei Zimbru 
108 CS Fulger - liberă   

Etapa XIX

109 Real Succes - SMART Real Succes 
110 FC Regal - CS Getica c.sp. Ghidighici 
111 CS Juniorul Chișinău - CS Atletic Strășeni Stăuceni sint. 
112 Milsami-CFSS Orhei - Dacia-Buiucani 2 CSR Orhei 
113 CS Fulger - Zimbru 2 Ialoveni 
114 CSF Măgdăcești - liberă   

Etapa XX

115 CSF Măgdăcești - Real Succes Ratuș 
116 SMART - FC Regal Mileștii Mici 
117 CS Getica - CS Juniorul Chișinău Zimbru 
118 CS Atletic Strășeni - Milsami-CFSS Orhei s.Lozova 
119 Dacia-Buiucani 2 - CS Fulger Joma Arena 
120 Zimbru 2 - liberă   

Etapa XXI

121 FC Regal - CSF Măgdăcești c.sp. Ghidighici 
122 CS Juniorul Chișinău - SMART Stăuceni sint. 
123 Milsami-CFSS Orhei - CS Getica CSR Orhei 
124 CS Fulger - CS Atletic Strășeni Ialoveni 
125 Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2 Zimbru 
126 Real Succes - liberă   

Etapa XXII

127 Real Succes - FC Regal Real Succes 
128 CSF Măgdăcești - CS Juniorul Chișinău Ratuș 
129 SMART - Milsami-CFSS Orhei Mileștii Mici 
130 CS Getica - CS Fulger Zimbru 
131 CS Atletic Strășeni - Zimbru 2 s.Lozova 
132 Dacia-Buiucani 2 - liberă   
Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Sezonul 2021/2022
  • DB
  • DA-13
  • DA-11
  • DB-15
    Divizia B - Sud


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat



    Marcatorii Echipei

    L Jucător Goluri
    1 Lozovanu Ion 8
    2 Prodan Dumitru 7
    2 Maxim Danilov 7
    4 Ion Gîrlean 5
    5 Oleg Șișchin 3
    5 Marius Condruc 3
    7 Crasilov Sergiu 2
    8 Goțonoaga Andrei 1
    8 Prodan Stanislav 1
    8 Tudor Șpac 1
    Autogol 1

 
    Under13


    Clasament


    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Baciu Victor 8
    2 Sizov Nichita 3
    2 Cașcei Victor 3
    4 Uscatu Alex 2
    4 Barac Marius 2
    6 Enache Mihai 1
    6 Postolachi Octavian 1
    6 Sorochin Daniel 1
    6 Guţan Răzvan 1
    6 Mîndru Alex 1

 
    Under11


    Clasament



    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Postolachi Octavian 24
    2 Luca Cobileanschi 11
    3 Bugaescu Daniel 10
    4 Sărbu Fabian 5
    5 Diseatnic Bogdan 4
    6 Iorga Lucian 3
    6 Leahu Emilian 3
    6 Prohorovici Vlad 3
    6 Grosu Bogdan 3
    6 Cozmulici Victoria 3
    11 Tinerelu Oleg 1
    11 Miron Cosmin 1
    Autogol 1

 
    Under15


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Tumuruc Alex 5
    2 Diaconu Arian 4
    3 Croitor Adriano 1
    3 Sinitaru Catalin 1

 
Top News
În rețea
  • Facebook
  • Youtube
Top News