Donati


Clasament detaliat: sezonul 2021/2022 - U11, Divizia A

  • 23 ноя, 17:00

* Notă: meciurile disputate pe teren propriu sunt marcate cu punct.



Programul meciurilor


         Data                 Echipele Scorul       Terenul               Ora

Etapa I

1 Dacia-Buiucani 2 - liberă   
212.09.2021Zimbru 2 - CS Getica3-6 Zimbru  16:00
320.10.2021CS Fulger - SMART4-0Ialoveni  16:00
412.09.2021Milsami-CFSS Orhei - CSF Măgdăcești6-1 CSR Orhei  10:00
511.09.2021CS Juniorul Chișinău - Sheriff 21-0 Stăuceni sint.  14:00
611.09.2021FC Olimpic - CS Atletic Strășeni 2-4S.Galbenă  11:00

Etapa II

7 18.09.2021Dacia-Buiucani 2 - CS Atletic Strășeni 1-14Joma Arena09:00
819.09.2021Sheriff 2 - FC Olimpic 0-1Sheriff11:00
919.09.2021CSF Măgdăcești - CS Juniorul Chișinău 0-10Ratuș13:00
1018.09.2021SMART - Milsami-CFSS Orhei 1-7Mileștii Mici10:00
1119.09.2021CS Getica - CS Fulger 12-2Zimbru09:00
12 Zimbru 2 - liberă Dinamo 

Etapa III

13 25.09.2021Zimbru 2 - Dacia-Buiucani 2 3-0Zimbru 09:00
14 26.09.2021Milsami-CFSS Orhei - CS Getica 2-2CSR Orhei 11:00
15 26.09.2021CS Juniorul Chișinău - SMART 20-0Stăuceni sint. 10:30
16 26.09.2021FC Olimpic - CSF Măgdăcești 15-0S.Galbenă 11:30
17 26.09.2021CS Atletic Strășeni - Sheriff 2 5-0s.Lozova 11:00
18  CS Fulger - liberă   

Etapa IV

19 02.10.2021Dacia-Buiucani 2 - Sheriff 2 2-4Joma Arena10:00
2002.10.2021CSF Măgdăcești - CS Atletic Strășeni 1-13Ratuș10:30
2103.10.2021SMART - FC Olimpic  0-7Mileștii Mici10:00
2203.10.2021CS Getica - CS Juniorul Chișinău 1-4Zimbru09:00
2303.10.2021Zimbru 2 - CS Fulger 14-1Zimbru10:00
24 Milsami-CFSS Orhei - liberă   

Etapa V

25 09.10.2021CS Fulger - Dacia-Buiucani 2 5-1Ialoveni10:00 
26 09.10.2021Milsami-CFSS Orhei - Zimbru 2 3-3CSR Orhei 10:00
27 CS Juniorul Chișinău - liberă Stăuceni sint. 
28 09.10.2021FC Olimpic - CS Getica 2-2S.Galbenă 10:00
29 10.10.2021CS Atletic Strășeni - SMART 18-0s.Lozova 10:00
30 10.10.2021Sheriff 2 - CSF Măgdăcești 1-0Sheriff 11:00

Etapa VI

31 16.10.2021Dacia-Buiucani 2 - CSF Măgdăcești 3-2Joma Arena09:30
3217.10.2021SMART -Sheriff 2 0-5Mileștii Mici12:00
3316.10.2021CS Getica - CS Atletic Strășeni 0-5Zimbru10:00
3414.10.2021Zimbru 2 - CS Juniorul Chișinău 0-6Zimbru12:00
3517.10.2021CS Fulger - Milsami-CFSS Orhei 1-8Ialoveni11:00
36  FC Olimpic - liberă   

Etapa VII

37 24.10.2021Milsami-CFSS Orhei - Dacia-Buiucani 2 6-1CSR Orhei11:00
3824.10.2021CS Juniorul Chișinău - CS Fulger 17-0Stăuceni sint.10:00
39 23.10.2021FC Olimpic - Zimbru 2 5-1Zimbru12:00
4023.10.2021Sheriff 2 - CS Getica 5-1Sheriff11:00
4123.10.2021CSF Măgdăcești - SMART 10-3Ratuș10:00
42  CS Atletic Strășeni - liberă   

Etapa VIII

43 28.10.2021Dacia-Buiucani 2 - SMART 8-0Joma Arena10:00
4429.10.2021CS Getica - CSF Măgdăcești 7-2Zimbru11:30
45 29.10.2021Zimbru 2 - CS Atletic Strășeni1-2 Zimbru10:00
4630.10.2021CS Fulger - FC Olimpic 1-15Ialoveni 10:00
4730.10.2021Milsami-CFSS Orhei - CS Juniorul Chișinău 1-5CSR Orhei10:00
48  Sheriff 2 - liberă   

Etapa IX

49 04.11.2021CS Juniorul Chișinău - Dacia-Buiucani 2 7-0Stăuceni sint.10:00
5006.11.2021FC Olimpic - Milsami-CFSS Orhei 6-0S.Galbenă11:00
5107.11.2021CS Atletic Strășeni - CS Fulger 9-0s.Lozova10:00
5206.11.2021Sheriff 2 - Zimbru 2 1-0Sheriff11:00
53 04.11.2021SMART - CS Getica 0-14Ialoveni14:00
54  CSF Măgdăcești - liberă   

Etapa X

55 13.11.2021Dacia-Buiucani 2 - CS Getica 2-5Joma Arena09:00
56 13.11.2021Zimbru 2 - CSF Măgdăcești 9-3Zimbru10:00
5713.11.2021CS Fulger - Sheriff 2 1-10Ialoveni11:00
5813.11.2021Milsami-CFSS Orhei - CS Atletic Strășeni 2-2CSR Orhei11:30
5913.11.2021CS Juniorul Chișinău - FC Olimpic 1-2Stăuceni sint.09:00
60  SMART - liberă   

Etapa XI

61 21.11.2021FC Olimpic - Dacia-Buiucani 2 11-1S.Galbenă11:00
6221.11.2021CS Atletic Strășeni - CS Juniorul Chișinău 0-2s.Lozova11:00
6321.11.2021Sheriff 2 - Milsami-CFSS Orhei 0-0Sheriff11:30
6420.11.2021CSF Măgdăcești - CS Fulger 1-3Ratuș11:00
6521.11.2021SMART - Zimbru 2 0-15Ialoveni11:00
66 CS Getica- liberă Zimbru 

Etapa XII

67 Dacia-Buiucani 2 - liberă Joma Arena 
68 CS Getica - Zimbru 2 Zimbru 
69 SMART - CS Fulger Mileștii Mici 
70 CSF Măgdăcești - Milsami-CFSS Orhei Ratuș 
71 Sheriff 2 - CS Juniorul Chișinău Sheriff 
72 CS Atletic Strășeni - FC Olimpic s.Lozova 

Etapa XIII

73 CS Atletic Strășeni - Dacia-Buiucani 2 s.Lozova 
74 FC Olimpic - Sheriff 2 S:Galbenă 
75 CS Juniorul Chișinău - CSF Măgdăcești Stăuceni sint. 
76 Milsami-CFSS Orhei - SMART CSR Orhei 
77 CS Fulger - CS Getica Ialoveni 
78 Zimbru 2 - liberă Zimbru 

Etapa XIV

79 Dacia-Buiucani 2 - Zimbru 2 Joma Arena 
80 CS Fulger - liberă Dinamo 
81 CS Getica - Milsami-CFSS Orhei Zimbru 
82 SMART - CS Juniorul Chișinău Mileștii Mici 
83 CSF Măgdăcești - FC Olimpic Ratuș 
84 Sheriff 2 - CS Atletic Strășeni Sheriff 

Etapa XV

85 Sheriff 2 - Dacia-Buiucani 2 Sheriff 
86 CS Atletic Strășeni - CSF Măgdăcești s.Lozova 
87 FC Olimpic - SMART S:Galbenă 
88 CS Juniorul Chișinău - CS Getica Stăuceni sint. 
89 Milsami-CFSS Orhei - liberă CSR Orhei 
90 CS Fulger - Zimbru 2 Ialoveni 

Etapa XVI

91 Dacia-Buiucani 2 - CS Fulger Joma Arena 
92 Zimbru 2 - Milsami-CFSS Orhei Zimbru 
93 CS Juniorul Chișinău - liberă Dinamo 
94 CS Getica - FC Olimpic Zimbru 
95 SMART - CS Atletic Strășeni Mileștii Mici 
96 CSF Măgdăcești - Sheriff 2 Ratuș 

Etapa XVII

97 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 Ratuș 
98 Sheriff 2 - SMART Sheriff 
99 CS Atletic Strășeni - CS Getica s.Lozova 
100 FC Olimpic - liberă s.Lozova 
101 CS Juniorul Chișinău - Zimbru 2 Stăuceni sint. 
102 Milsami-CFSS Orhei - CS Fulger CSR Orhei 

Etapa XVIII

103 Dacia-Buiucani 2 - Milsami-CFSS Orhei Joma Arena 
104 CS Fulger - CS Juniorul Chișinău Ialoveni 
105 Zimbru 2 - FC Olimpic Zimbru 
106 Atletic Strășeni - liberă Dinamo 
107 CS Getica - Sheriff 2 Zimbru 
108 SMART - CSF Măgdăcești Mileștii Mici 

Etapa XIX

109 SMART - Dacia-Buiucani 2 Mileștii Mici 
110 CSF Măgdăcești - CS Getica Ratuș 
111 Sheriff 2 - liberă Sheriff 
112 CS Atletic Strășeni - Zimbru 2 s.Lozova 
113 FC Olimpic - CS Fulger S.Galbenă 
114 CS Juniorul Chișinău - Milsami-CFSS Orhei Stăuceni sint. 

Etapa XX

115 Dacia-Buiucani 2 - CS Juniorul Chișinău Joma Arena 
116 Milsami-CFSS Orhei - FC Olimpic CSR Orhei 
117 CS Fulger - CS Atletic Strășeni Ialoveni 
118 Zimbru 2 - Sheriff 2 Zimbru 
119 CSF Măgdăcești - liberă Dinamo 
120 CS Getica - SMART Zimbru 
Etapa XXI
121 CS Getica - Dacia-Buiucani 2 Zimbru 
122 SMART - liberă Mileștii Mici 
123 CSF Măgdăcești - Zimbru 2 Ratuș 
124 Sheriff 2 - CS Fulger Sheriff 
125 CS Atletic Strășeni - Milsami-CFSS Orhei s.Lozova 
126 FC Olimpic - CS Juniorul Chișinău S.Galbenă 
Etapa XXII
127 Dacia-Buiucani 2 - FC Olimpic Joma Arena 
128 CS Juniorul Chișinău - CS Atletic Strășeni Zimbru 
129 Milsami-CFSS Orhei - Sheriff 2 CSR Orhei 
130 CS Fulger - CSF Măgdăcești Ialoveni 
131 Zimbru 2 - SMART Zimbru 
132 CS Getica - liberă Dinamo 
Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Sezonul 2021/2022
  • DB
  • DA-13
  • DA-11
  • DB-15
    Divizia B - Sud


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat



    Marcatorii Echipei

    L Jucător Goluri
    1 Lozovanu Ion 8
    2 Prodan Dumitru 7
    2 Maxim Danilov 7
    4 Ion Gîrlean 5
    5 Oleg Șișchin 3
    5 Marius Condruc 3
    7 Crasilov Sergiu 2
    8 Goțonoaga Andrei 1
    8 Prodan Stanislav 1
    8 Tudor Șpac 1
    Autogol 1

 
    Under13


    Clasament


    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Baciu Victor 8
    2 Sizov Nichita 3
    2 Cașcei Victor 3
    4 Uscatu Alex 2
    4 Barac Marius 2
    6 Enache Mihai 1
    6 Postolachi Octavian 1
    6 Sorochin Daniel 1
    6 Guţan Răzvan 1
    6 Mîndru Alex 1

 
    Under11


    Clasament



    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Postolachi Octavian 24
    2 Luca Cobileanschi 11
    3 Bugaescu Daniel 10
    4 Sărbu Fabian 5
    5 Diseatnic Bogdan 4
    6 Iorga Lucian 3
    6 Leahu Emilian 3
    6 Prohorovici Vlad 3
    6 Grosu Bogdan 3
    6 Cozmulici Victoria 3
    11 Tinerelu Oleg 1
    11 Miron Cosmin 1
    Autogol 1

 
    Under15


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Tumuruc Alex 5
    2 Diaconu Arian 4
    3 Croitor Adriano 1
    3 Sinitaru Catalin 1

 
Top News
În rețea
  • Facebook
  • Youtube
Top News